Belaidis 1D kodų skaitytuvas jūsų telefone HD770

Kodas: HD770

  • Šviesos šaltinis: lazeris
  • Galimos sąsajos: USB
  • Svoris [g]: 100
  • Įrenginio matmenys [mm]: 147 x 68 x 31
95,00 €
Net price: 78.51

Available You can buy this product
Skrill Payments Pay more conveniently with Skrill
Free Delivery Free delivery all over Europe

Aprašymas

Belaidis 1D kodų skaitytuvas jūsų telefone

HD770 yra modernus ir naujoviškas prietaisas. Šis gaminys pasižymi patogumu ir naudojimo komfortu. Gaminys pagamintas iš specialių medžiagų, kurios užtikrina ilgaamžiškumą. Matinis korpusas, be funkcionalumo, skeneriui suteikia patrauklią išvaizdą.

Šiuolaikinis sprendimas

Skaitytuvas skirtas prijungti prie mobiliojo telefono. Ištraukiamas prispaudimo mechanizmas leidžia stabiliai pritvirtinti ir pritaikyti dydį prie bet kokio telefono. Dėl veliūrinės medžiagos skaitytuvas puikiai priglunda prie mobiliojo prietaiso ir neslysta. Skaitytuve esantis "Bluetooth" modulis leidžia sklandžiai perduoti duomenis į prijungtą telefoną, nebijant prarasti belaidžio ryšio diapazono. Dėl to skaitytuvas idealiai tinka naudoti didelėse erdvėse, pavyzdžiui, sandėlyje ar logistikos ir ekspedicijos centre, kur mobilumas yra labai svarbus. Komplekte esantis USB-C kabelis leidžia prijungti telefoną prie skenerio ir perduoti duomenis kabeliu arba tuo pačiu metu skenuoti ir įkrauti skenerį.

Skenavimo tikslumas ir greitis

HD700 belaidis brūkšninių kodų skaitytuvas turi aukštos kokybės lazerinę nuskaitymo sistemą, kuri užtikrina kodų nuskaitymo tikslumą ir našumą. Optikos modulis leidžia sparčiai nuskaityti pagrindinius 1D kodus, pasiekiant iki 200 nuskaitymų per sekundę greitį. Taip užtikrinamas tikslus ir efektyvus nuskaitymas, o kartu ir didelis produktyvumas. Po sėkmingo nuskaitymo naudotojas informuojamas garsiniu signalu, šviesos signalu ir vibracija. Šios informavimo funkcijos leidžia skenerį naudoti net ir triukšmingose patalpose, kur garso signalas gali būti prasčiau priimamas.

Du bendravimo tipai

Laisvą ir belaidį ryšį užtikrina dviejų tipų ryšys. "Bluetooth" modulis leidžia prisijungti prie bet kurio įrenginio, kuriame taip pat įdiegta ši technologija. Kita vertus, veikti ilgesniu mobiliojo ryšio nuotoliu leidžia radijo ryšys.

Skaitytuvas su atmintimi

Skaitytuvas veikia dviem režimais. Tikruoju režimu kodus galima siųsti tiesiai į kompiuterį iš karto po nuskaitymo. Tačiau verta atkreipti dėmesį į saugojimo režimą, kuris leidžia išsaugoti iki 50 000 nuskaitytų kodų. Išsaugotus kodus vėliau galima perkelti į kompiuterį. Tai prisideda prie kasdienio darbo su prietaisu patogumo.

Rinkinį sudarė:

Belaidis vienmatis kodų skaitytuvas, USB kabelis, USB-C jungties kabelis, USB imtuvas, naudotojo vadovas.

Specification

Šviesos šaltinis
lazeris
Galimos sąsajos
USB
Svoris [g]
100
Įrenginio matmenys [mm]
147 x 68 x 31
Svoris su pakuote [g]
200
Patvirtinimas (lengvas)
taip
taip
Baterijos talpa [mAh]
3000mA
Belaidžio veikimo diapazonas [m]
10-15 metrų
Darbinė temperatūra [° C]
0 - 40
Laikymo temperatūra [° C]
-40 - 80
Garantija
2 metai
Procesorius
ARM Cortex 32 bitų
Skaitomi 1D kodai
Codabar, Code 11, Code 93, MSI, Code 128, UCC/EAN-128, Code 39, EAN-8, EAN-13, UPC-A, ISBN, Industrial 25, Interleaved 25, Standard 25, 2/5 Matrix
Budėjimo laikas
30 dienų
Įkrovimo laikas
4 valandos
Darbinė įtampa
5V
Kodo atmintis
iki 50 000 kodų rodmenų
Belaidis ryšys
Bluetooth, 2.4G
Integruota atmintis
16Mb