Kategorija: Kompiuterių klaviatūros

(There are 12 products.)

Aktyvūs filtrai

Tekstui įvesti skirtos klaviatūros – praktiški ir naudingi įrenginiai, be kurių sunku įsivaizduoti šių dienų realybę. Jie tinkami naudoti tiek biure, tiek namuose.

Mūsų siūlomos klaviatūros garantuoja patogų darbą dėl tinkamai profiliuotos struktūros ir puikiai suderintos pagal dydį ir klavišų išdėstymą. Plastikiniai mygtukai užtikrina tylų ir tikslų veikimą, o tai daro įtaką kolegų patogumui netoliese. Jie pasižymi ne tik praktiškumu naudojant, bet ir elegantiška bei modernia išvaizda, kuri turi įtakos kambario estetikai. Daugelis jų yra kompaktiško dydžio, todėl tiks bet kokiame interjere, taupydami darbo vietą.

Mūsų klaviatūros yra pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, atkreipiant dėmesį į detales, todėl jos yra patvarios ir tvirtos bei užtikrina gerą konstrukcijos prigludimą, o tai daro įtaką maloniam įrangos priėmimui kasdieninio naudojimo metu.

Mūsų parduotuvėje siūlomas platus klaviatūrų pasirinkimas, leidžiantis laisvai derinti įrangą pagal individualius poreikius. Turime įrenginių su įmontuotu Bluetooth moduliu, leidžiančiu prisijungti prie bet kokios mobilios įrangos, kas garantuoja bendradarbiavimą su nešiojamuoju kompiuteriu, planšete, net mobiliuoju telefonu. Mūsų įranga veikia su tokiomis sistemomis kaip Windows, Android ir iOS / Mac OS. Kasdien dirbantiems su dideliu skaitinių duomenų kiekiu ir naudojantiems įvairaus tipo skaičiavimo programas, siūlome klaviatūrą papildančias skaitines klaviatūras be papildomo skaičių bloko. Klientams, kurie nori įrenginio, kuris užimtų mažai vietos, būtų patogus nešiotis ir lengvai tilptų net į mažą piniginę, siūlome sulankstomas klaviatūras. Po sulankstymo tokio tipo įranga užima labai mažai vietos ir yra lengva.